Як зберігати поліетиленові пакети

Як зберігати поліетиленові пакети

Завжди під рукою: зберігання пакетів

Поліетиленові пакети давно стали незамінними «помічниками» в кожному будинку. Збираючись у подорож, ми розкладаємо необхідні речі в пакети, щоб захистити їх в дорозі від пилу, вологи.

Вирушаючи на пікнік за місто, можна взяти з собою легкий «перекус», загорнувши його в поліетиленовий пакет.

У господарстві кульочки взагалі незамінні. Використовуючи поліетилен в якості основи для виготовлення пакетів, ви робите правильний вибір: по-перше, це доступно, по-друге, вироби можна використовувати неодноразово.

Ось тільки не завжди знаходиться зручне місце для зберігання пакетів

Будинки. Головною вимогою до місця зберігання пакету є доступність. Добре, якщо цей ящик або шафка знаходиться неподалік від кухонного столу або на рівні витягнутої руки.

Оригінальним місцем для зберігання пакетів є … пакет! Багато складають всі наявні пакети в один великий, щоб при необхідності «занирнуть» туди в пошуках підходящої «тари».

У магазині. Магазини та склади не обходяться без використання пакетів: адже багато товарів продаються на вагу, тому складаються в поліетиленові упаковки. Добре, якщо в магазині є пакети різної щільності і розмірів, щоб вмістити необхідну кількість продуктів або речей.

Щоб уникнути безладу і появи «купи мала» з поліетилену, сортують пакети за розміром. Зручно зберігати пакети в спеціальній шафі під прилавком.

Замовити якісні пакети за вигідною ціною можна в компанії LoveBag.

Поліетиленові «орігамі»: складаємо пакети

Щоб пакети не займали багато місця в будинку, їх складають особливим чином. Наприклад, можна скласти пакет уздовж, загорнувши дно трикутником. Можна скручувати «трубочки» з пакетів, обертаючи їх ручками. Або винайдіть власний спосіб складання поліетиленових виробів!

Творчі натури не можуть без вигадок і фантазій: навіть зберігання поліетиленових пакетів стає для них неординарною подією. Можна спорудити спеціальний контейнер з прорізами, який працює за принципом «видачі» серветок з паперу. Витягаючи один пакет, ви виявляєте наступний.

Щоб виготовити подібний контейнер, скористайтеся зручною тарою – порожній пластиковою пляшкою. Перш, ніж зробити «завантаження», пакети слід пов’язати один з одним, інакше доведеться витрачати час на витягування кожного поліетиленового вироби.

У магазинах і складах є подібні контейнери для поліетиленової продукції, виготовлені з пластику. Завдяки механічній системі вилучення, пакети завжди знаходяться в порядку.

Автор статьи: Попова Татьяна