Як прикрасити бісером косметичку?

Косметичка

Незамінна косметичка – світ жінки

Косметичка – аксесуар, в якому можна знайти всі можливі речі, які допомагають жінці виглядати на всі сто. Серед різноманіття косметичек на ринку можна вибрати модель, ідеально відповідну саме для вас. Комусь потрібна кругла і велика косметичка, а хтось віддає перевагу плоскі і невеликі «конверти» з тканини.

Це цікаво! Косметички виготовляють з джинсової тканини, льону, атласу, шкіри, поліетилену і навіть клеять з вовни.

Дорожні, гостьові і ошатні

Косметичка знадобиться скрізь – на роботі, в гостях, у відрядженні і навіть в нічному клубі!

Зрозуміло, що у жінки може бути кілька варіантів косметичок, що мають своє призначення. Наприклад, в дорогу краще брати косметичку, що має дно і відділення для розкладання декоративної косметики. Так весь ваш дорогоцінний «арсенал» зброї краси буде в цілості й схоронності.

Зверніть увагу на якісні та міцні шви вироби, інакше в самий невідповідний момент косметичка «розповзеться» по швах, а вміст вивалиться назовні. Вибирайте косметичку з відповідною застібкою – липучкою, блискавкою або кнопками. Для виходу в світ знадобиться святкова косметичка – клатч, яка доповнить ваш образ. Спробуйте прикрасити косметичку з тканини вишивкою з бісеру.

Все геніальне – просто!

Крок 1

Припустимо, у вас є тканинна косметичка певного кольору – білого або чорного. Щоб перетворити її в стильний аксесуар, потрібно ваше терпіння і трохи бісеру.

У магазині LoveBag – широкий вибір косметичок на будь-який випадок!

Крок 2

Крім кольорового бісеру і голки приготуйте клей, зубочистки і олівець. На тканині косметички акуратно намалюйте ескіз майбутньої бісерною вишивки. Не вибирайте надмірно складні малюнки! Нехитрі діагоналі і лінії виглядають просто, але дуже вишукано.

Крок 3

За допомогою зубочистки нанесіть клей на лінію, потім голкою скоректуйте намистинку на тканині. Можна виконати триколірний малюнок з поєднаних відтінків, або віддати перевагу класичному – чорно-білому візерунку. Рисочки на косметичці в стилі «морзянки» зроблять дизайн гаманця веселіше і яскравіше.

Косметичка – прекрасний подарунок для мами, подруги, сестри. Вибираючи сюрприз, керуйтеся захопленнями та інтересами майбутньої господині. Зрозуміло, що хенд-мейд у вигляді косметички, прикрашеної бісером, буде напевно гідно оцінений!

Автор статьи: Попова Татьяна