Що таке еко сумка?

Що таке еко сумка

Еко-стиль – завжди в тренді!

Тепер, щоб зробити внесок у порятунок екології, достатньо придбати еко сумку.

Винахід пластика, безумовно, було проривом технологій, проте масове споживання пластикової продукції може привести до катастрофи. Сировиною для виготовлення пластикових пакетів є нафтохімічні продукти: після розкладання на полімери, залишається додати пакету бажану форму.

Модні віяння: вибираємо еко-сумку

Що можна назвати еко-сумкою? Це багаторазова сумка, яка виготовлена ​​з натуральних матеріалів. Купуючи екоізделіе з бавовни, льону, джуту або спанбонду, ви відразу оціните переваги експлуатації такої сумки.

Купити еко-сумки в Києві можна в LoveBag: таке вкладення досить вигідно, оскільки термін служби виробів – не менше трьох років!

• Легкість і зручність складання. Незважаючи на ці характеристики, сумка витримає набагато більшу вагу продуктів, ніж поліетиленова упаковка.

• Модниці давно використовують еко-сумки, як актуальний аксесуар і додатковий предмет для іміджу. Підкреслити індивідуальність, можна вибравши виріб з певним статусом, смішним висловом або веселими картинками.

• Екологічні матеріали розкладаються досить швидко, тому після утилізації сумка просто «зникне» з лиця землі.

• Ті, кого дратує «шум» целофану, зрадіють альтернативним варіантом у вигляді тканинної сумки.

• Забруднення легко видалити з сумки, виправши її. Спробуйте-но випрати поліетиленовий пакет.

Світ вибирає еко-життя!

Цікаво, але в Австралії повернулися в моду авоськи різних кольорів з бавовняної нитки. Таку еко-сумку легко носити в кишені, зате вмістити туди можна великі предмети, так як авоська тягнеться по ширині і діагоналі.

Грінпіс рекомендує придбати сумку з спанбонд. Дивовижний нетканий матеріал дуже стійкий до температурних перепадів, а також не утворює токсичних викидів. В індії виробляють сумки «а-ля натюрель» з джуту і льону, ручки у яких виготовлені з корду або дерева.

 

Стійкість до зминання і стирання зробила еко-сумки незамінними під час проведення виставок та презентацій. Замовити нанесення малюнка на тканину можна в LoveBag : шовкографія, повнокольоровий друк, термотрансфер – основні способи зробити еко-сумки ексклюзивними.

Автор статьи: Попова Татьяна