Де купити крафт пакети

Натуральний продукт: де купити еко-пакети?

Де купити крафт пакети

Крафт-папір – один з перспективних видів упаковки. Переваги тари з паперу, безумовно, незаперечні: екологічність, універсальність і міцність. Додатково до всього, крафт-упаковка «дихає» і відрізняється візуальної привабливістю.

Багато компаній замовляють крафт-упаковку в компанії LoveBag для подальшого використання в промислових сферах і харчових галузях. Важливий аргумент на користь паперової упаковки – можливість вторинного використання.

Історія появи крафт-пакетів

На базі міцної обгорткового паперу з провареної довговолокнистої сульфатної целюлози винайшли крафт-папір. Назва «крафт» в перекладі з німецької означає сильний. Незважаючи на зовнішню крихкість, крафт-пакети здатні витримувати значний вантаж, так як виробляються з деревини.

На відміну від пластикової упаковки, крафт-пакетам властива повітропроникність. Крім того, міцні паперові пакети зберігають цемент та інші будівельні суміші від підвищеної вологості і відсирівання. Про універсальність пакетів за методикою «крафт» сказано дуже багато: це і упаковка для документації, і пакети для чаю, кави, випічки.

Екологічна продукція: де купити?

LoveBag пропонує коричневі і білі крафт пакети, виготовлені на сучасному обладнанні. Щоб підкреслити натуральність і користь товарів, багато фірм замовляють у нас паперову упаковку для ліків, косметики, одягу та взуття.

Варто зауважити, що в європейських країнах крафт-пакети давно очолюють список можливих пакувальних матеріалів. Деякі господарі навіть використовують екологичную папір в будинку, використовуючи для господарських робіт, кухонних експериментів.

Завдяки покупці безпечної та доступної тари, фірма успішно рекламує себе на ринку товарів і послуг.

Зображення, логотип, напис на крафт пакеті зроблять ваш товар упізнаваним і популярним. Відійдіть від стандартних шаблонів і маркетингових ходів. Оголошення в газетах, анонси на радіо, ТВ-кліпи, роздача листівок – це минуле століття.

Рекламуйтеся красиво, розкладаючи товари в привабливі паперові пакети!

Автор статьи: Попова Татьяна