Де купити чохли для одягу?

Чохли для одягу в Києві

Вигідна презентація – в чохлі!

Щоб уявити товар в найвигіднішому світлі, не обійтися без одежних чохлів.

Зберігання верхнього одягу і шовкових блуз в одній шафі без чохлів може призвести до погіршення зовнішнього вигляду, появи плям на тканині. Крім того, чохол для одягу дозволяє організувати простір в гардеробній.

Про переваги чохлів

• Чи не вбирають пил і запахи.

• Можуть додатково оброблятися спеціальним розчином від молі.

• Захищають хутро, шкіру, текстиль від забруднень.

• Дозволяють без проблем транспортувати одяг.

Зрозуміло, такий значний список «позитивних якостей» змусить кого завгодно відправитися за одежні чохлами. Зверніть увагу, поліестрові чохли досить міцні, а спанбондові – дозволяють тканини «дихати».

Замовити чохли для одягу за доступною вартості можна в LoveBag.

Де придбати чохли?

Куди відправитися за «захистом» для одягу? Багато магазинів запропонують вам брендові чохли, але тільки разом з обновкою. Такий спосіб, безумовно, приємний, але витратний у фінансовому плані. До того ж, один чохол не рятує ситуацію: напевно, вам захочеться вдягнути кожен предмет гардероба в свою «упаковку».

Можна замовити пошиття чохлів для власного одягу в ательє. Такий метод має свої плюси: наприклад, можна підібрати точні розміри чохлів для блуз, суконь-максі, верхнього одягу. З іншого боку, укорочений чохол для спідниці ви згодом зможете використовувати тільки для такого ж вироби. До того ж, робота майстрів швейного цеху обійдеться недешево.

Один їх популярних способів купівлі одежних чохлів – інтернет-магазини. В LoveBag широкий асортимент чохлів різних видів – з прозорими «віконцями», отворами для вішалок, з ручками.

Модний тренд – тривимірні чохли, які знадобляться для зберігання шуб, пальто, курток. До речі, в такому чохлі можна вмістити кілька вішалок з одягом.

Класифікація чохлів

В залежності від висоти вироби, можна розділити чохли на кілька видів:

Великі – до 140 сантиметрів (шуби, дублянки, пальто, вечірні сукні).

Середні – до 105 сантиметрів (костюми, подовжені куртки).

Міні – до 90 сантиметрів (піджаки, шорти, блузи, спідниці, сорочки).

Можна вибрати сірі або багатобарвні чохли. Більшості замовників до душі одежні чохли з рослинним або квітковим принтом. Якщо покласти в чохол аромапакет, одяг буде пахнути фіалками або ваніллю.

Автор статьи: Попова Татьяна