Переваги паперових пакетів

Переваги паперових пакетів

Упаковка з натуральних матеріалів

Не секрет, що останнім часом у всьому світі віддають перевагу природним матеріалам, натуральним тканинам, органічним продуктам. Ще в дев’ятнадцятому столітті паперові пакети почали використовувати скрізь. Приміром, на французькій виставці 1896 мішки з паперу російських виробників отримали срібну медаль.

Винахід поліетилену призвело до зниження популярності паперової упаковки, але, як виявилося, тимчасово. Час розпаду поліетилену набагато довше, ніж папери, тому може створювати екологічні проблеми. Так папір знову взяла верх над поліетиленом.

Незамінних немає? Є!

Паперові пакети використовуються в різних видах промисловості. Наприклад, для упаковки сільськогосподарської продукції – добрив, мінералів, торфу, комбікормів, насіння. У папір зручно упаковувати і мінеральні продукти – тальк, сіль, цемент, порошок, гравій.

У харчовій промисловості взагалі складно обійтися без паперу. Традиційно борошно, рис, крохмаль, цукор, чай, кава упаковують саме в папір. Подарункові і сувенірні пакети стануть в нагоді в якості іміджевого продукту в косметичній, взуттєвої, одежної, парфумерної галузях.

LoveBag виготовляє якісні пакети оптом і в роздріб за привабливими цінами.

Переваги пакетів з паперу

Міцність упаковки. Досить щільна, щоб не «розпорошити» борошно або крохмаль, але й досить пориста, щоб дозволяти продуктам «дихати».

Екологічність матеріалу.

Зручність при транспортуванні – як порожніх, так і повних пакетів.

Легкість утилізації.

Пристосування під будь-який продукт: завдяки зміні кількості шарів, щільності паперу, розмірів, паперовий пакет сумісний з будь-яким товаром.

Відносна дешевизна паперової упаковки в порівнянні з каністрами з металу, бочками з пластмаси, дерев’яними ящиками.

Розкласти по «поличках»

Серед різноманіття видів паперових пакетів можна виділити наступні:

• Малотиражні пакети з нестандартними ручками, які використовують для елітних товарів.

Іміджеві пакети і еко-сумки, які виготовлені їх особливих сортів паперу із застосуванням глибокої флексопечати з ламінуванням.

• Багатошарові пакети з клапанами для сипучих продуктів харчового і нехарчового ряду.

• Двошарові відкриті пакети різної ємності.

• Ресторанні пакети.

Автор статьи: Попова Татьяна