Переваги поліетиленових пакетів

Полиэтиленовые пакеты

Поліетиленові «коріння»

Напевно багато можуть сказати, звідки взявся поліетиленовий пакет. Цей спосіб упаковки для багатьох стали звичним з народження. Вже більше двадцяти років на вітчизняних теренах існують зручні пакети з поліетилену. Так авоськи і сітки були заховані на антресолях «до запитання».

Витривалість і економічність поліетилену відразу припала до душі споживачам, особливо в період повального дефіциту. Сьогодні поліетиленовий пакет можна придбати в будь-якому магазині або торговій точці. Поряд із зручністю конструкції, пакети «впали» в ціні.

LoveBag – компанія, яка пропонує широкий асортимент поліетиленових пакетів за низькою ціною.

Які незаперечні переваги поліетилену?

• Пакети з поліетилену легкі і компактні. Невагому упаковку можна взяти з собою на всяк випадок, причому місця вона займе дуже мало.

• Поліетилен відрізняється гарною паронепроникністю і водонепроникністю. Тому запасливі господині безпечно зберігають продукти в поліетилені навіть у «гарячої» кухонній зоні.

• Характерна особливість поліетилену – ідеальна упаковка для продуктів, яка вбирає сторонні запахи. Рибу, м’ясо можна безболісно зберігати, обмотавши поліетиленовою плівкою. Салати з вмістом часнику та цибулі завбачливі домогосподарки перед тим, як ставити в холодильник, обертають поліетиленовою плівкою.

Дешевизна поліетиленових пакетів.

Багаторазове використання поліетиленової упаковки і можливість розміщення реклами на пакетах.

Проблеми вирішувані!

Збільшення кількості поліетилену на землі призвело до проблеми утилізації після використання. Зазвичай поліетилен розкладається кілька десятком років. Неймовірно! Якщо пакет зарити в землю – з ним нічого не трапиться довгий час. Таки чином, можна сміливо стверджувати, що поліетилен практично вічний.

Спалювати матеріал небезпечно, так як в атмосферу потрапляють шкідливі домішки. Усвідомивши складність утилізації поліетилену, вчені вирішили змінити формулу матеріалу. Завдяки особливій біодобавці, поліетилен можна утилізувати безпечно. Поліетиленові пакети з біодобавкою при похованні розкладаються на безпечні елементи – воду і вуглекислий газ – протягом декількох років.

Безумовно, виробництво таких пакетів буде трохи дорожче, але зате і екологія навколишнього середовища буде в безпеці. Якісні і правильно виготовлені поліетиленові пакети не тільки демонструють товар, але і відмінно справляються з рекламним просуванням на ринку.

Автор статьи: Попова Татьяна