Магазин пакетів та еко-сумок LoveBag

Якість і міцність пакетів LoveBag: все про пакетах

Хочете рекламуватися модно і стильно? Тоді розмістіть інформацію про продукт або послугу на красивих і міцних пакетах! Будь-яка продукція, вміщена в пакет, набуває подвійну цінність, а клієнтові набагато приємніше забирати покупку в якісному пакеті.

Не секрет, що ми часто вибираємо продукт, звернувши увагу на привабливу упаковку. У магазині LoveBag представлена ​​якісна продукція, виготовлена ​​на сучасному обладнанні. Варто відзначити використання високоякісних витратних матеріалів, що відрізняються насиченим кольором і хорошою зносостійкістю.

Основою якісної реклами є грамотне використання бренду: логотипи на пакетах «розкажуть» про товари і послуги краще, ніж талановиті менеджери компанії. Ми винайшли доступний і недорогий спосіб виготовлення пакетів з картону.

Стильна реклама, або Шлях до перемоги

Асортимент продукції магазину різноманітний: кожен замовник має можливість вибрати саме той продукт, який йому необхідний. Наприклад, паперові пакети ідеально підійдуть як подарункової упаковки і реклами компанії в Києві. З крафт-паперу можна виготовити недорогі і міцні пакети, які впишуться в концепцію будь-якої компанії.

Екологічна ситуація на планеті змушує нас замислитися над чистотою навколишнього середовища, тому багато замовники віддають перевагу безпечним матеріалами. У товарній лінійці магазину запропоновані еко-сумки, в основі виробництва яких лежить льон, бавовна, джут і саржа.

Зробити екологічну рекламу більш яскравою допоможуть такі поліграфічні «хитрощі»

1. Термоперенос.

2. Шовкографії.

3. Повнокольоровий друк.

Поряд з екологічними пакетами, затребуваним сегментом є поліетиленові пакети – «майки» або «банани». Щоб підсилити міцність поліетиленових виробів використовуються петльові ручки. Презентабельність, міцність і зручність зробили поліетиленові пакети «улюбленцями» багатьох компаній у Києві.

Ефективний «носій» у вигляді сумки або пакета щодня буде рекламувати Ваш сервіс або продукцію. Незабаром символіка на упаковці стане впізнаваною, а Ви зможете розширити споживчу аудиторію швидко і вигідно.

Головна мета роботи магазину LoveBag – підняти рейтинг іміджу компанії – замовника, використовуючи рекламну продукцію на будь-який смак.

Ми готові робити це з задоволенням!